Spor Şöleni’nde tatlı bir rekabet yaşandı

4402 Okunma
 Pangaltı Mıhitaryan Okulunun azınlık okulları arasında düzenlediği, İlk, Orta ve Liselerin katıldığı Spor Şöleni geçtiğimiz ay 16. kez gerçekleştirildi. Pangaltı Mıhitaryan Okulu beden eğitimi öğretmeni Erol Sarıtaş’ın koordinatörlüğünde gerçekleştirilen Spor Şöleni müsabakalarının hakemliklerini ise Sevan Ünal, Sasun Yıldırım ve Deniz Özdoğan üstlendi.
 İlkokullar kategorisinde derecelendirme yapılmayarak, tüm minik sporculara katılım belgesi ve madalya verildi. Liseler arası müsabakalara Zoğrafyon Rum Lisesinin de katılımıyla 6 takım mücadele etti, üç gün süren maçların ardından Kızlar Voleybol müsabakalarında birinciliği Getronagan Lisesi, ikinciliği Pangaltı Mıhitaryan Lisesi, üçüncülüğü ise Sahakyan Lisesi elde etti.
 Liseler arası Erkekler Basketbol mücadelesinin birinciliğini yine Getronagan Lisesi kazanırken, ikinci Esayan Lisesi, üçüncü ise Sahakyan Lisesi oldu.
 14 ortaokulun Kızlar Voleybol, 12 ortaokulun Erkekler Basketbol mücadelesinin sonunda ise Voleybolda Esayan Ortaokulu birinciliği, Dadyan Ortaokulu ikinciliği, Feriköy Ortaokulu ve Karagözyan Ortaokulu üçüncülüğü elde ettiler.
 Son gün oynanan zorlu basketbol mücadelelerinin sonunda Dadyan Ortaokulu birinci, Feriköy Merametciyan Ortaokulu ikinci, Esayan ve Yeşilköy Ortaokulları da üçüncü oldular. 


 
 Haziran 2019 sayımızı anlaşmalı bayilerimizden ya da web sitemizden online olarak satın alıp okuyabilirsiniz. 

Online Dergimizi Satın Almak İçin - Online Dergi
Size En Yakın Bayi İçin  - Bayilerimiz