Sıra Dışı Bir Yazarın Kaleminden “Sıradan Bir Gün”

2041 Okunma

Zorlu PSM’de 7 Kasım’da gerçekleştirilen bir organizasyonda Yekta Kopan’ı sunucu olarak izleme fırsatım oldu, özellikle Şener Şen ile yaptığı söyleşiyi büyük bir zevkle dinledim. Yekta Kopan mükemmeldi; kusursuz, akıcı, süratli, espritüel ve samimi. Beden dili de çok mütevazıydı.

Bu söyleşi için çalışma yapmış, bir şeyleri atlamamak adına hazırlanarak gelmişti büyük ustanın karşısına. Oldukça etkileyiciydi. Birçoğumuz Yekta Kopan’ı ekranlardan, özellikle NTV’de uzun yıllar yayınlanan sanat ve kültür içerikli “Gece Gündüz” adlı programdan tanıyoruz. Kendisi aynı zamanda seslendirme sanatının önde gelen isimlerinden... Sesiyle; Jim Carrey, Geleceğe Dönüş serisindeki Michael J. Fox’a, çizgi film karakteri Sylvester ve Buz Devri animasyon film karakteri Miskin Sid’e hayat veren Yekta Kopan, programcılığın, seslendirme ve sunuculuğun yanı sıra edebiyat alanında da üretken bir insan. öykücülüğü önemli ödüllerle taçlandırılmış. Kendisi ile son çıkan romanı Sıradan Bir Gün üzerinde bir söyleşi gerçekleştirdik.

Makalenin devamını okumak için Ocak 2019 sayımızı anlaşmalı bayilerimizden ya da web sitemizden online olarak satın alıp okuyabilirsiniz. 

Online Dergimizi Satın Almak İçin - Online Dergi
Size En Yakın Bayi İçin  - Bayilerimiz