Galeri Birzamanlar görkemli bir açılışla “Merhaba” dedi

1848 Okunma
Ünlü iş insanı ve koleksiyoner Orlando Carlo Calumeno’nun sahibi olduğu Galeri Birzamanlar’ın açılışı dinî cemaat liderlerinden iş dünyasına, magazinden spor camiasına pek çok tanınmış ismi bir araya getirdi.
 Net Holding Grup CFO ve Merit International Casinos CEO’su Orlando Carlo Calumeno’nun sahibi olduğu, dünyanın bilinen en geniş ve ödüllü Osmanlı-Anadolu kartpostal koleksiyonunu da içeren “Orlando Carlo Calumeno Koleksiyon ve Arşivi”nden derlenen seçkilerden oluşan eşsiz eserler, açılışı 28-29 Kasım tarihlerinde yapılan Galeri Birzamanlar adlı interaktif mekânda sergilenmeye başladı.
 Birzamanlar Yayıncılık Kurucusu ve Yayın Yönetmeni Osman Köker’in küratörlüğünde faaliyet gösteren ve açılışı 20. yüzyıl başında Türkiye’deki kültürel çeşitliliğe dikkat çeken daimi sergi “Tarihe Yolculuk” ile Ermeni müzikolog Gomidas Vartabed’in hayatını konu alan süreli sergi “Kalbim O Viran Evlere Benzer” ile yapılan Galeri Birzamanlar’ın açılışında iş, sanat ve magazin dünyasından cemiyetin önemli isimleri Calumeno’yu yalnız bırakmadı.
 Açılış, din adamları, Ermeni, Rum, Bulgar, Musevi ve Levanten cemaatlerinin vakıf yöneticileri ve sivil temsilcileri; sivil toplum kuruluşları temsilcileri, tarihçiler, yazarlar, iş ve spor camiasından da olmak üzere yaklaşık 500 kişinin katılımı ile gerçekleşti.
...
Makalenin devamını dergimizden okuyabilirsiniz.
Paros Dergisini anlaşmalı bayilerimizden ya da web sitemizden online olarak satın alıp okuyabilirsiniz. 
Online Dergimizi Satın Almak İçin - Online Dergi
Size En Yakın Bayi İçin  - Bayilerimiz