FASTPAY WILDCATS

2960 Okunma
 İstanbul Wildcats Nisan 2019 yılında gerçekleştirdiği “WILDCATS” geleneksel partisi kapsamında yeni isim, logo ve formasını tanıtarak aynı zamanda yeni vizyonunu paylaşmıştı. Basında geniş yer bulan ve çok ses getiren parti kapsamında Istanbul Wildcats marka yüzleri İvana Sert, Özge Ulusoy ve Tuğba Özay da hazır bulunurken spor ve espor camialarının geniş katlımına iş ve cemiyet dünyalarının önde gelen isimleri de iştirak etmişti.
 Bir sene sonra bakıldığında 2019’da açıklanan misyon, vizyon ve hedeflerin hangileri başarılabildi sorusunu Istanbul Wildcats Yönetim Kurulu Başkanı Orlando Carlo Calumeno’ya yönelttik.
 Geride bıraktığınız bir yılı nasıl özetlersiniz? Önümüzdeki sezonda hedefiniz ne olacak?
 
20 takım, 117 oyuncu, 19 sportif ve teknik kadro ile Avrupa, Ortadoğu ve Türkiye’nin en büyük espor kulübü artık fastPay Wildcats, sırada ise sadece Türk oyuncularımızla Dünya Şampiyonu olmak var.
 Heyecen dolu ve çok başarılı bir yılı geride bırakmanın verdiği gururu taşıyoruz. Bir sene önce açıkladığımız Türkiye’nin en büyük espor takımı olma hedefine 12 ayda ulaşmakla kalmadık aynı zamanda bünyemizde yer alan 14 oyun genelinde 20 takımımız, 117 oyuncumuz, 19 kişiden oluşan sportif ve teknik kadrolarımız ile Avrupa, Ortadoğu ve Türkiye’nin en büyük espor kulübü olduk. Bu başarı takdire şayan olmakla kalmayıp tüm gözleri Global ve Türk espor camialarında ve ekosistemlerinde direk fastPay Wildcats’in üzerine çevirmiştir. Bizden çok ciddi beklentiler olduğunun farkındayız ve tüm çalışmalarımızı, enerjimizi ve espora olan sevgimizi yoğunlaştırarak global espor ekosisteminde de önemli kulüpler arasında yer alacağız. Yeni hedefimiz ise sadece Türk gençler ile dünya şampiyonluğu, evet yanlış duymadınız, bu potansiyele sahibiz, bu bizim ekip ve kulüp olarak en büyük hedefimiz; gururla ay yıldızlı bayrağımızı sadece Türk oyunculardan oluşan takımımız ile dünya şampiyonu olarak dalgalandırmak.
 Yabancı oyuncu almıyor musunuz?
Yabancı oyuncumuz yok ve olmayacak, hep Türk ve sadece Türk oyuncu çünkü biz Türk oyuncularımıza güveniyoruz, çünkü “Bütün ümidim gençliktir”… Hatırlayacağınız gibi 2006 yılında Ahmet Taruz tarafından kurulmuş olan Türkiye’nin ilk profesyonel espor takımı o zamanki adı ile HWA Gaming şimdiki adı ile fastPay Wildcats’dir. 2018 yılında değişen ortaklı yapısına paralel olarak yeni isim, yeni renkler, yeni takım kurumsal kimliği ile beraber yeni vizyonumuzda devreye girdi. Farklı oyunlarda yabancı oyuncu oynatma hakkımız olmasına rağmen bünyemizde kesinlikle yabancı oyunculara yer vermiyoruz ve vermeyeceğiz.
...

Röportajın devamın dijital ya da basılı dergimizden okumaya devam edebilirsiniz. Paros Dergisini anlaşmalı bayilerimizden ya da web sitemizden online olarak satın alabilirsiniz.
Online Dergimizi Satın Almak İçin - Online Dergi
Size En Yakın Bayi İçin  - Bayilerimiz