Bebek projesi başvuruları bekliyor

1010 Okunma
 İhtiyaç sahibi tüm cemaat kurumlarına yıllardan beri önemli oranda maddi destek veren Ortaköy Vakfı, bütçesi el verdikçe, beşikten mezara cemaatinin yanında olmayı misyon edinmiş örnek bir yönetime sahip.
 İskender Şahingöz Başkanlığındaki Vakıf Yönetimi’nin geliştirdiği topluma destek amaçlı sosyal sorumluluk projelerinin sonuncusu, bebek sahibi olamayan çiftlere yardımı hedefliyor. Yönetim, bu girişimini geçtiğimiz ay yazılı bir açıklamayla duyurdu. Konuyla ilgili detaylı bilgiye yer verilen metinde, projenin genel amacı ve başvuru şartları şöyle açıklandı:
“Ortaköy Meryem Ana Ermeni Kilisesi Vakfı, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha eklemenin, cemaatimize faydalı olabilmenin, onlar için bir şeyler yapabilmenin umudunu ve mutluluğunu yaşıyor.
 Bebek sahibi olabilmek için tıbbi yardım projesinin genel amacı: Cemaatimize mensup, iki yıl veya daha fazla evli olduğu halde doğal yolla çocuk sahibi olamayıp, maddi yetersizlikler nedeniyle tıbbi tedavi masraflarını karşılayamayacak durumda olan çiftlerimize destek vermek ve cemaatimizin yeni doğan sayısının artmasına katkıda bulunmaktır.
Projeden faydalanmak ve ayrıntılı bilgi almak isteyen çiftlerimizin Ortaköy Meryem Ana Ermeni Kilisesi Vakfı’ndan proje sorumlusu ile çekinmeden iletişime geçmelerini rica ederiz.”
İletişim numarası: (0535) 369 65 28
Talin Daldabanoğlu Berberyan


Paros Dergisini anlaşmalı bayilerimizden ya da web sitemizden online olarak satın alabilirsiniz.

Online Dergimizi Satın Almak İçin - Online Dergi
Size En Yakın Bayi İçin  - Bayilerimiz